Partnerzy

Nasi Partnerzy:

 

To światowy lider w kreowaniu, rozwijaniu oraz produkcji najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technologii informatycznych, które obejmują m.in.: nowoczesne systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe czy rozwiązania z zakresu mikroelektroniki. Infar od 2003 roku współpracuje z koncernem IBM, która do dnia dzisiejszego jest z sukcesem kontynuowana poprzez partycypację w dedykowanych programach partnerskich IBM’a. W chwili obecnej Infar może pochwalić się statusem:

  • Gold Business Partner, który przyznawany jest partnerom charakteryzującym się bardzo wysokim poziomem umiejętności oraz wiedzy, jak i znaczącymi sukcesami rynkowymi.
  • Partner Support Provider, który ma charakter techniczny i jest przyznawany  wykwalifikowanym oraz certyfikowanym ekspertom w dziedzinie wsparcia technicznego.
  • IBM Value Advantage Plus, przyznawanym  wyłącznie zaufanym oraz wieloletnim partnerom IBM, którzy w oparciu o posiadaną wiedzę, kreatywność, wizjonerskie podejście do pracy i oprogramowanie sygnowane logo koncernu (IBM Cognos BI/TM1, IBM DB2, Lotus, Tivoli, Netezza) zaprojektowali własne rozwiązanie biznesowe w postaci aplikacji i/lub usługi dla szeroko zdefiniowanego użytkownika.

Infar w ramach współpracy z IBM dostarcza Państwu:

  • IBM Cognos™ Analytics – które służy do inteligentnej analizy danych (Business Intelligence) oraz efektywnego pomiaru wydajności biznesowej.
  • IBM DB2™ – baza danych, która umożliwia kompleksowe zarządzanie informacją.
  • IBM PureData™ System for Analytics – rozwiązanie oparte na technologii Netezza, optymalizuje wydajność złożonych zadań analitycznych i wykonuje algorytmy w czasie rzędu minut, a nie godzin.

 

 

To jeden z najbardziej innowacyjnych i znanych na świecie producentów rozwiązań z branży technologii informatycznych, który specjalizuje się w dostarczaniu  nowoczesnego i wielofunkcyjnego oprogramowania komputerowego, aplikacji serwerowych, rozwiązań cloud computing oraz wielu innych technologii dla klientów indywidualnych, firm czy administracji.

Współpraca pomiędzy Microsoft a firmą Infar opiera się na efektywnej sprzedaży licencji na systemy zarządzania bazami danych MS SQL .

 

Nasi Dystrybutorzy: