Projektowanie oprogramowania

Wiele lat ścisłej współpracy z wiodącymi na rynku firmami nauczyło nas, że żaden, nawet najbardziej zaawansowany system informatyczny nie spełni wszystkich, często bardzo indywidualnych potrzeb biznesowych konkretnego przedsiębiorstwa.

Co wobec tego oferujemy?

Mając na uwadze unikalność każdego przedsięwzięcia, oferujemy Państwu usługi związane z projektowaniem i wykonaniem nietypowego oprogramowania, realizowanego specjalnie na potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa i w pełni uwzględniającego specyfikę wymagań stawianych przez użytkowników i kierownictwo firmy.

Wierząc w wartość dodaną i prawa synergii często współpracujemy z innymi firmami informatycznymi, realizując dla nich jako podwykonawca specyficzne aplikacje, „szyte na miarę” konkretnych potrzeb biznesowych.

Zaprojektowane i wykonane przez naszych specjalistów oprogramowanie służy z powodzeniem w wielu przedsiębiorstwach, rozwiązując konkretne potrzeby biznesowe i przyczyniając się do bardziej skutecznej i efektywnej pracy.

Zakres usług

Tworzymy oprogramowanie realizujące różnorodne potrzeby biznesowe. Wśród projektów wykonanych przez naszych specjalistów znaleźć można między innymi oprogramowanie do:

  • zarządzania obiegiem informacji,
  • wyszukiwania i przeglądania dokumentów,
  • integracji rozproszonych danych przesyłanych z wielu jednostek podrzędnych,
  • zarządzania wymianą informacji pomiędzy niezależnymi podmiotami,
  • definiowania planów i budżetów,
  • zarządzania rabatami dla kontrahentów,
  • skanowania i indeksowania dokumentów w przedsiębiorstwie i wiele innych.
Co obejmują nasze kompetencje?

Nasze kompetencje obejmują realizację oprogramowania pracującego w systemach Windows oraz OS/400. Posiadamy duże doświadczenie w integracji danych z różnych źródeł.

Wybrane projekty

Zrealizowane przez naszych programistów oprogramowanie pomaga w codziennej pracy w instytucjach finansowych, bankach, międzynarodowych i krajowych firmach produkcyjnych oraz firmach usługowych.