IV edycja Lubuskiego Lidera Biznesu

Pragniemy poinformować, iż firma Infar Sp. z o. o. uzyskała wyróżnienie w IV edycji prestiżowego konkursu dla przedsiębiorstw „Lubuski Lider Biznesu”.

Jest to organizowana od 4 lat inicjatywa, promująca przedsiębiorstwa działające na terenie województwa lubuskiego, które w swojej działalności kierują się nie tylko chęcią uzyskania jak najwyższych zysków, ale także dostrzegają potencjał swoich pracowników, dbają o wysoką jakość oferowanych usług oraz aktywnie angażują się w działania na rzecz społeczności lokalnych. Pieczę nad organizacją konkursu, jak co roku, objęła Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa we współpracy z Marszałek Województwa Elżbietą Polak oraz Gazetą Lubuską jako partnerem strategicznym.

Tegoroczna gala finałowa odbyła się 1 października br. w głównej Sali Filharmonii Gorzowskiej. Na uroczystość stawili się zarówno przedsiębiorcy jak i przedstawiciele władz lokalnych. Swoją obecnością zaszczycił także prof. Leszek Balcerowicz, założyciel Fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju i jednocześnie gość specjalny tegorocznej edycji konkursu. Gospodarzem gali został prezydent Gorzowa Wielkopolskiego Pan Tadeusz Jędrzejczak, który po przywitaniu wszystkich zgromadzonych zaprosił do odsłuchania koncertu przygotowanego przez orkiestrę Filharmonii Gorzowskiej pod batutą Krzysztofa Świtalskiego. Po oprawie artystycznej zgromadzeni mieli szansę wysłuchać wystąpienie prezesa Krajowej Izby Gospodarczej, Pana Andrzeja Arendarskiego oraz prof. Leszka Balcerowicza, który opowiadał  o perspektywach rozwojowych polskiej gospodarski w kontekście aktualnej sytuacji w kraju i na świecie.

Po wystąpieniach przyszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu. Uroczystego odczytania wyników podjął się Pan Stanisław Owczarek, sekretarz kapituły konkursu. Zakwalifikowane firmy były oceniane według czterech kategorii tj.:

  1. Micro firmy,
  2. Małe firmy,
  3. Średnie firmy,
  4. Duże firmy.

Firma Infar Sp. z o.o. podobnie jak w zeszłym roku rywalizowała w kategorii micro przedsiębiorstwa. A było z kim rywalizować. Konkurencja była ogromna, gdyż do tegorocznej edycji zgłosiła się rekordowa liczba 74 zainteresowanych. W związku z tym jesteśmy dumni z uzyskanego wyróżnienia. To dla nas kolejny dowód na to, że w swoich działaniach poruszamy się we właściwym kierunku.

Relacja filmowa z gali


Comments are closed.