„Dotknij Biznes”

Informujemy, iż dnia 8 kwietnia 2013 r. o godz. 18:00 w klubie studenckim Wyspa mieszczącym się na al. Wojska Polskiego 65 w Zielonej Górze (Campus B Uniwersytetu Zielonogórskiego) odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Dotknij Biznes, czyli spotkania z lubuskimi liderami CSR” . 

W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawicielki firmy Infar: Pani Marta Derlatka (Dyrektor ds. Handlowych firmy Infar) oraz Pani Daria Lisiecka (Asystentka Zarządu w firmie Infar, osoba odpowiedzialna za wdrażanie idei CSR), które opowiedzą o tym jak wygląda proces wdrażania strategii CSR w mikro przedsiębiorstwie.

Celem organizowanego przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu przedsięwzięcia jest nawiązanie dialogu pomiędzy praktykami CSR a studentami naukowo i zawodowo zainteresowanymi społeczną odpowiedzialnością biznesu. Formuła spotkania będzie nawiązywała do organizowanych w większych miastach Polski „Podwieczorków przy CSR”, czyli nieformalnych spotkań utrzymanych w luźnym kawiarnianym nastroju sprzyjającym otwartej dyskusji na kontrowersyjne tematy.

Jeżeli zatem chcesz przekonać się, czym jest koncepcja społecznej odpowiedzialności biznesu, jak należy ją wdrażać, z jakich narzędzi korzystać oraz jak budować atmosferę sprzyjającą rozwojowi pracownika to koniecznie przyjdź na spotkanie!

Serdecznie zachęcamy do przygotowania i zadawania własnych pytań. Nasze specjalistki z przyjemnością na nie odpowiedzą!

Tu nas znajdziesz:

Comments are closed.