IBM COGNOS PERFORMANCE FORUM 2011

Z radością informujemy Państwa, iż międzynarodowy koncern IBM Polska, światowy lider w kreowaniu, rozwijaniu oraz produkcji najbardziej zaawansowanych technologii  informatycznych we współpracy z Infar Sp. z o. o. organizuje 3 edycję IBM Cognos Performance Forum 2011. Jest to odbywająca się co roku w ponad 50 krajach konferencja, której celem jest zaprezentowanie najnowszych trendów oraz prognoz z intensywnie rozwijającej się dziedziny, jaką jest analityka biznesowa (z ang. Business Intelligence).

Tegoroczne spotkanie odbędzie się 16 listopada w hotelu Sheraton w Warszawie i będzie podzielone na dwa równoległe panele o charakterze  finansowym oraz informatycznym. Zostaną podczas nich zaprezentowane najświeższe zagadnienia związane z  raportowaniem, nowoczesną analizą, konsolidacją finansową, a także z planowaniem i prognozowaniem trendów oraz zdarzeń gospodarczych.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do osób zarządzających procesami biznesowymi w tym: managerów i dyrektorów ds.  finansów, sprzedaży, HR, marketingu oraz informatyki. Mile widziani będą także studenci oraz pozostali zainteresowani wykorzystaniem najnowszych technologii analitycznych w codziennym procesie zarządzania przedsiębiorstwem.

Spotkanie z pewnością okaże się być wspaniałym polem do wymiany doświadczeń, a także szansą na pogłębienie wiedzy na temat rozwiązań Business Intelligence oraz możliwości, jakie zapewniają metody analityczne koncernu IBM. Konferencja, jak co roku zrzeszy wiele wybitnych ekspertów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, opowiedzą o ciekawych wdrożeniach oraz omówią kwestię poprawy przejrzystości analiz oraz skuteczność zarządzania wynikami. Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie znany i ceniony polski ekonomista Marek Zuber.

Infar Sp. z o.o. jako partner konferencji, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w IBM Cognos Performance Forum 2011. Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne. Prosimy jedynie o wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej IBM i zaznaczenie firmy Infar jako firmy zapraszającej:

Agenda

Zaproszenie

Więcej informacji na stronie IBM

Comments are closed.