Infar uzyskuje certyfikat Profesjonalnej Firmy

Z radością informujemy Państwa, iż dnia 18 października br. firma Infar uzyskała certyfikat „Profesjonalna Firma”. Wyróżnienie to przyznawane jest od kilku lat małym, średnim oraz dużym przedsiębiorstwom z całej Polski, którzy w swojej codziennej pracy wykazują się rzeczywistą fachowością, rzetelnością oraz profesjonalizmem.

Fundamentalnym celem przyświecającym uczestnikom oraz twórcom programu Profesjonalna Firma jest kreowanie oraz szerzenie na polskim rynku uznawanych na całym świecie zasad oraz norm etyki biznesu. Przedsiębiorstwa zakwalifikowane do programu obligują się pozostawać w stałych relacjach ze swoimi pracownikami, kontrahentami,  konkurencją jak również ze społeczeństwem. Relacje te powinny charakteryzować się  nie tylko profesjonalizmem wynikającym przede wszystkim z posiadanych umiejętności oraz nabytego na przestrzeni lat doświadczenia zawodowego, ale także respektowaniem obowiązujących w Polsce przepisów prawa oraz rzetelnym przygotowywaniem wszelkiego rodzaju dokumentów, w tym umów oraz porozumień.  Firmy wyróżnione przez grupę „Profesjonalna Firma” zobowiązują się także to traktowania dobra społecznego w sposób priorytetowy, co oznacza aktywną reakcję i pozostawanie nieobojętnym na  problemy dotykające lokalną społeczność oraz środowisko naturalne.

Infar by otrzymać certyfikat został poddany ścisłej ocenie merytorycznej, której celem przewodnim było zbadanie profesjonalnego podejścia do wykonywanych w codziennej pracy obowiązków. W ramach oceny przeprowadzanej przez niezależną komisję certyfikującą Profesjonalna Firma 2011 oceniany był kontakt z klientem drogą telefoniczną oraz elektroniczną, jakość udzielanych informacji, jakość i użyteczność firmowej strony internetowej, a także opinie dotychczasowych klientów oraz kontrahentów.

Wynik końcowy przeprowadzonej kontroli okazał się dla nas niezmiernie satysfakcjonujący, bowiem udało się nam uzyskać bardzo dużą liczbę punktów.  Stanowi to dla nas powód do dumy oraz zadowolenia. Wierzymy, że uzyskane wyróżnienie okaże się trwałym spoiwem, który umocni wzajemne zaufanie i jednocześnie przyczyni się do owocnej współpracy w przyszłości.

 

Comments are closed.