Infar wśród najlepszych firm w województwie lubuskim

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż dnia 21 czerwca br. w Gazecie Lubuskiej ukazał się artykuł poświęcony najbardziej rozpoznawalnym oraz najlepiej zarządzanym firmom w województwie lubuskim, wśród których znalazł się także Infar. Artykuł ukazał się w związku ze zbliżająca się IV edycją prestiżowego konkursu dla firm „Lubuski Lider Biznesu”, którego w zeszłym roku byliśmy zwycięzcami w kategorii mikro przedsiębiorstw.

Ubiegły rok był dla nas pasmem samych sukcesów. Nie tylko udało się nam pozyskać zaufanie nowych klientów, ale także coraz więcej osób z otoczenia okołobiznesowego zaczęło dostrzegać w nas solidnego, wiarygodnego oraz przede wszystkim wysoce merytorycznego partnera, z którym warto podejmować współpracę i z którego opinią warto się liczyć. Cieszy nas również fakt, że nasz potencjał staje się coraz bardziej widoczny i doceniany przez firmy z regionu. Jest to dla nas wyraźny znak, że wkładane przez nas wysiłki opłaciły się pozwalając na wypracowanie renomy nie tylko na arenie ogólnopolskiej ale także tej lokalnej.

Zachęceni zeszłorocznymi sukcesami postanowiliśmy i w tym roku stawić czoła rywalom decydując się na uczestnictwo w konkursie. Wierzmy, że nasza konsekwencja, kreatywność jak i zamiłowanie do nauki oraz nowoczesnych technologii i tym razem nie przejdą niezauważone, a kapituła konkursu ponownie doceni nasz zespół zarówno za dynamikę rozwoju jak i  zrealizowane projekty.

Póki, co serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią artykułu jak również zachęcamy do kibicowania Infarowi w plebiscycie „Lubuski Lider Biznesu”.

Gazeta Lubuska

Comments are closed.