Wrześniowe warsztaty z Cognosa

Z przyjemnością informujemy, iż w dniach 12- 13 września będziemy mieli przyjemność gościć w siedzibie Infar naszych długoletnich partnerów, klientów i przyjaciół. To, co zgromadzi tych wszystkich zapracowanych ludzi w tak magicznym i wyjątkowym mieście, jakim bez wątpienia jest Zielona Góra, to organizowane przez zespół Infar warsztaty z zakresu produktów IBM Cognos.

Podczas dwudniowych warsztatów zamierzamy zaprezentować uczestnikom korzyści płynące z użytkowania produktów z serii IBM Cognos, jak również wskazać obszary ich zastosowana, wyjaśnić zakres działania oraz przebieg ich ewentualnego wdrożenia. Ponadto wspólnie przeanalizujemy liczne case study, których celem będzie zwrócenie uwagi na praktyczne wykorzystanie Cognosa w strukturach przedsiębiorstw jak również przyglądnięcie się ich funkcjonowaniu w różnych branżach. Drugi dzień warsztatów będzie miał charakter typowo praktyczny, bowiem będzie to czas na samodzielne przećwiczenie różnego rodzaju przykładów jak i zasięgnięcie opinii ekspertów, którzy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania zainteresowanych jak również rozwieją ich wątpliwości dotyczące narzędzi Cognos.

Warsztaty z Cognosa nie bez przyczyny zaplanowaliśmy właśnie na połowę września. Jest to bowiem czas wyjątkowy z dwóch powodów. To właśnie w tym czasie odbywa się słynne zielonogórskie Winobranie, na które mieszkańcy miasta  z niecierpliwością czekają przez cały rok. Pogrążona na ten czas w bezsenności Zielona Góra, kusi odwiedzających ogromem atrakcji- zaczynając od koncertów, wystaw, występów wszelkiej maści artystów, a kończąc na degustacji lokalnego wina i zwiedzaniu miejscowych winnic. To także czas, kiedy nasza firma obchodzi swoje urodziny. Tak, to właśnie 9 lat temu we wrześniu narodził się Infar. W związku z tym pomyśleliśmy, że połączenie tych dwóch, jakże ważnych wydarzeń, pozwoli nam zapewnić zaproszonym osobom niezapomniane oraz jedyne w swoim rodzaju warsztaty.

Comments are closed.