Podnosimy swoje kwalifikacje

Informujemy, iż pracownicy Infar sukcesywnie podnoszą posiadane umiejętności techniczne oraz wiedzę teoretyczną. W zeszłym tygodniu czterech pracowników zostało oddelegowanych do  Centrum Egzaminacyjnego Softronic w Poznaniu, by zweryfikować swoją dotychczasową wiedzę i nabyć nowe, niezbędne na stanowisku konsultanta ds. Business Intelligence kompetencje.

W Infar doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem w procesie rozwoju jest wiedza i jej stałe pogłębianie. Wiemy również, że nie osiągnelibyśmy dotychczasowych wyników bez pasji oraz wsparcia naszych kolegów. To właśnie z tego powodu stale inwestujemy w naszą wiedzę, poszerzamy swoje horyzonty, spotykamy się z inspirującymi ludźmi, czy uczestniczymy w interesujących seminariach lub szkoleniach. Każdego dnia stawiamy przed sobą nowe cele oraz wyzwania, które bez specjalistycznej wiedzy czy umiejętności stałyby się niemożliwe do realizacji.

W Infar poświęcanie czasu na edukację oraz zdobywanie nowych umiejętności jest normą, która wpisuje się w naszą długoterminową wizję rozwoju. Staramy się w ten sposób sprostać stale rosnącym wymaganiom, jakie narzuca na nas rynek oraz coraz bardziej zaawansowane projekty, z jakimi zgłaszają się do nas nasi klienci. Daje nam to podstawy, by twierdzić,  że to właśnie wiedza stanowi najważniejszy element prowadzący do uzyskania pozycji lidera w branży, w której, z powodzeniem  funkcjonujemy już od 9 lat. Wierzymy zatem, że nasze wysiłki zostaną docenione, a póki co, trzymamy kciuki za wyniki naszych kolegów z zespołu.

Comments are closed.