Uzyskujemy nowe referencje

Z przyjemnością informujemy, iż kilka dni temu koncern IBM opublikował ulotkę w której znajdziecie Państwo informację o wdrożeniu, jakiego dokonaliśmy w firmie spedycyjnej C. Hartwig S. A z Gdyni. Wydana przez IBM publikacja to nie tylko ciekawy artykuł o wykorzystaniu rozwiązań Business Intelligence w branży spedycyjnej, ale także referencja, bowiem znajduje się w niej opis stworzonego przez zespół konsultantów Infar specjalistycznego Systemu Informowania Kierownictwa oraz Systemu Controllingu Budżetowego.

Obydwa wymienione powyżej rozwiązania zostały zbudowane w oparciu o narzędzia sygnowane logo koncernu IBM Cognos, a celem, który im przyświecał było stworzenie takich rozwiązań, które przyczynią się do przygotowywania rzetelnych danych, na podstawie których Zarząd firmy C. Hartwig mógłby podejmować decyzje dotyczące cen, strategii oraz struktury kosztów.

Wdrożone rozwiązanie okazało się wielkim sukcesem, co w następujący sposób skomentował  Pan Wojciech Mieczyński, Główny Informatyk w C. Hartwig Gdynia S.A. „Rozwiązanie analityczne oparte na narzędziach Cognos sprawdziło się i chcielibyśmy je rozbudować, aby z analiz i raportów mogli korzystać także menedżerowie średniego szczebla, odpowiedzialni za poszczególne obszary działalności”.

Bardzo cieszą nas te pozytywne słowa, bo oznacza to, że jesteśmy dobrzy w tym, co robi. Póki co, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią zamieszczonego poniżej materiału źródłowego.

IBM – Case Study – C Hartwig Gdynia SA (Cognos)_v4-07.2012

Comments are closed.