Program Praktyk Studenckich

Informujemy wszystkich ambitnych studentów z Uniwersytetu Zielonogórskiego, iż ponownie uruchomiliśmy autorski program całorocznych praktyk studenckich. Oznacza to, że od tej pory wszyscy zainteresowani pogłębianiem wiedzy oraz stawianiem pierwszych kroków w świecie inteligentnej analityki będą mieli wyjątkową okazję do skorzystania z posiadanej przez nas bazy technologicznej oraz wiedzy merytorycznej naszych konsultantów.

Ofertę praktyk kierujemy przede wszystkim do studentów 3, 4 oraz 5 roku informatyki, ekonometrii, elektrotechniki oraz telekomunikacji. W ramach programu zapewniamy uczestnikom możliwość uczestnictwa w prowadzonych przez Infar, na terenie całej Polski wdrożeniach systemów Business Intelligence, hurtowni danych oraz systemów raportujących. Jest to z pewnością szansa na przyjrzenie się codziennej pracy konsultanta, jak również zdobycie bezcennej wiedzy oraz pierwszych doświadczeń zawodowych.

Interesują Cię nowe technologie? Pragniesz uczyć się od najlepszych? Posługujesz się językiem SQL i językami skryptowymi? Potrafisz wykorzystywać relacyjne bazy danych (w tym SQL Server, DB/2 UDB, czy MySQL)? Dobrze odnajdujesz się w takich obszarach jak finanse, sprzedaż, produkcja czy logistyka?

Nie czekaj! Zaplanuj swoją przyszłość z nami!

Wszystkich zainteresowanych odbyciem praktyk studenckich w strukturach Infaru prosimy o przesłanie swojego podania oraz CV w formie elektronicznej wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres infar@infar.com.pl

Comments are closed.