IBM Business Analytics Summit 2012

Niniejszym informujemy, iż 7 listopada br. w hotelu InterContinental w Warszawie odbędzie się organizowana corocznie konferencja dotycząca najnowszych trendów w analityce biznesowej. IBM Business Analytics Summit to organizowana każdego roku przez koncern IBM seria tematycznych konferencji, która odbywa się w ponad 50 krajach na całym świecie.

Jednocześnie, jest to jedyna w swoim rodzaju szansa na pogłębienie wiedzy oraz zapoznanie się z takimi pojęciami jak: Business Intelligence, Financial Performance Management, Predictive Analytics czy Social Media. Konferencja bazuje na serii wystąpień wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy podczas panelów dyskusyjnych dzielą się ze zgromadzonymi zdobytym na przestrzeni lat doświadczeniem i wiedzą, a także prezentują wdrożone z sukcesem rozwiązania oraz najlepiej funkcjonujące praktyki i strategie. Spotkania często okazują się także znakomitą okazją do zaczerpnięcia opinii ekspertów czy znalezienia inspirujących rozwiązań dla zagadnień, które wcześniej wydawały się być problematyczne.

Jeżeli w zaawansowanej technologii, podobnie jak my, dostrzegają Państwo przyszłość swojego biznesu oraz szanse na dalszy rozwój to IBM Business Analytics Summit z pewnością jest spotkaniem na którym nie może Państwa zabraknąć.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego uczestnictwa!

Comments are closed.