Infar Lubuskim Wizjonerem IT

Infar Lubuskim Wizjonerem IT

 

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, iż 10 stycznia br. firma Infar Sp. z o. o. uzyskała wyróżnienie w IV ogólnopolskim konkursie Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju w kategorii Wizjoner IT w województwie lubuskim.

Pomysłodawcą oraz głównym organizatorem konkursu jest działająca od 2007r. Fundacja Innowacji i Rozwoju, która przy wsparciu partnerów technologicznych (m. in. IBM Polska, Asseco, Lenovo), merytorycznych (m.in. Bank Pekao SA, Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie) oraz wspierających (Pekao Leasing, InfoCredit, Związek Firm Public Relations) promuje na terenie Polski ideę innowacji, kładąc nacisk przede wszystkim na propagowanie oraz aktywne wspieranie nowatorskich i innowacyjnych projektów, mogących przyczynić się do ogólnego rozwoju życia gospodarczego oraz społecznego w kraju.

Tegoroczna edycja jest już czwartą kontynuacją konkursu, realizowanego z sukcesem nieprzerwalnie od roku 2008. Jego odbiorcami są przedsiębiorcy (mikro, małe, średnie i duże firmy), gminy (wiejskie, wiejsko-miejskie, miejskie) oraz organizacje pozarządowe, w tym fundacje i stowarzyszenia. Wymienione podmioty mogą uzyskać tytuł w jednej z następujących kategorii: Innowacyjna firma, Innowacyjny produkt, Innowacyjna usługa, Innowacyjna gmina, Innowacyjny projekt unijny, Dynamicznie rozwijająca się firma oraz Wizjoner IT, który stanowi nową kategorię w tegorocznym zestawieniu i koncentruje się na ocenie aktualnego oraz przyszłego potencjału w rozwoju infrastruktury IT w zgłaszającym się podmiocie. Konkurs przebiega dwubiegunowo, co oznacza, że wyszczególnione powyżej tytuły są przyznawane zarówno na poziomie wojewódzkim jak i ogólnokrajowym.

Uzyskane wyróżnienie w zupełnie nowej kategorii, jaką jest Wizjoner IT to dla naszego zespołu nie tylko powód do dumy, a także znak, że podążamy we właściwym, i co więcej pożądanym nie tylko przez nas, ale także przez rynek, kierunku. Niezmiernie cieszymy się, że doceniono posiadane oraz wykorzystane przez nas w codziennej pracy rozwiązania informatyczne jak i planowane usprawnienia w zakresie systemów IT. Zdobyte wyróżnienie stanowi dla nas motywację do dalszej pracy nad rozwojem innowacji w branży IT. Wierzymy, że w niedługim czasie uda nam się osiągnąć jeszcze więcej.

Dyplom- Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju

 


Comments are closed.