Spotkanie z dziennikarzem PKPP Lewiatan

Miło nam poinformować, iż w związku z wyróżnieniem uzyskanym w konkursie „Biznes. Dobry Wybór” w nadchodzącym roku będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję, by zapoznać się ze specjalnym raportem poświęconym najlepszym firmom województwa lubuskiego. W publikacji zostanie zawarta m.in. historia powstawania firmy Infar oraz opis etapów, jakie musiała ona przejść, by dziś stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w dziedzinie oprogramowania Business Intelligence w Polsce oraz w regionie.

W tym celu dnia 30 listopada br. odbyło się spotkanie Prezesa firmy, Pana Romana Ferstera z dziennikarzami PKPP Lewiatan, podczas którego dyskutowano na temat wyzwań, jakim muszą stawić czoła współcześni przedsiębiorcy, a także o motywach zakładania działalności gospodarczej. Prezes firmy, jak na inżyniera przystało, z chęcią opowiadał o funkcjonalności oferowanych produktów i usług, ich zastosowaniu, planowanych zmianach technologicznych, a także o procesie implementacji. Nie zapomniał również wspomnieć o podległym zespole specjalistów, których wysoki poziom wiedzy merytorycznej, bogate doświadczenia zawodowe oraz profesjonalizm były i w dalszym ciągu są kluczowym determinantem niezwykle dynamicznego rozwoju firmy. Ponadto, w czasie spotkania Prezes  wielokrotnie nawiązywał do wdrażanych w strukturach firmy standardów społecznych, w tym do realizowania założeń koncepcji CSR oraz dążenia do osiągnięcia synergii między światem biznesu a światem nauki.

Realizowana publikacja stanowi  najbardziej spektakularną części ogólnopolskiej kampanii „Poprawa wizerunku przedsiębiorców”, którego inicjatorem jest PKPP Lewiatan. Głównymi założeniami przedsięwzięcia jest ogólnopolska kampania reklamowa oraz PR najlepszych firm z poszczególnych województw oraz wzrost ogólnej wiedzy społeczeństwa na temat wpływu przedsiębiorców na współczesną gospodarkę.

Zapraszamy wkrótce do lektury!

 

Comments are closed.