Wiktoria Znak Jakości

Miło nam poinformować, iż firma Infar została jednym z tegorocznych laureatów XV edycji prestiżowego plebiscytu Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców. Celem przedsięwzięcia było wyróżnienie polskich firm usługowych, handlowych oraz produkcyjnych, których działalność gospodarcza legitymuje się wysokim stopniem rzetelności, a także przyczynia się do efektywnego upowszechniania zasad etyki w biznesie.

Warunkiem przystąpienia do konkursu było otrzymanie od organizatorów plebiscytu nominacji uprawniającej do dalszej rywalizacji. Wyróżnienia zostały skierowane do firm, które w ubiegłym roku w szczególny sposób wyróżniły się na tle pozostałych krajowych podmiotów gospodarczych. Jury złożone z przedstawicieli świata biznesu, nauki, kultury, mediów oraz samorządu gospodarczego po dogłębnej analizie ponad 700 zgłoszeń wyselekcjonowało 31, najlepszych ich zdaniem firm, wśród których znalazł się również Infar Sp. z o.o. jako jedyny podmiot z województwa lubuskiego. Nagrodzone firmy zostały docenione za wysoki poziom aktywności biznesowej, podejmowane inicjatywy oraz współpracę z otoczeniem około biznesowym.

Finałowa gala konkursu , podczas której wręczone zostaną Statuetki Wiktorii odbędzie się 8 grudnia br. w Warszawie podczas uroczystej gali w Hotelu Radisson BLU Sobiecki.

Trzymajcie za nas kciuki!

Nasz dyplom:

Dyplom INFAR SP. Z O.O

Więcej informacji o plebiscycie:

Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców

 

Comments are closed.