NASZE DOBRE LUBUSKIE

„Nasze Dobre Lubuskie” to organizowany cyklicznie przez Gazetę Lubuską plebiscyt, którego celem jest wyróżnienie oraz promocja najwyższej jakości produktów i usług oferowanych przez lubuskich przedsiębiorców. Uczestnictwo w tej wyjątkowej inicjatywie stanowi niepowtarzalną szansę na dotarcie ze swoją ofertą do szerokiego grona odbiorców, a także na  zdobycie nowych klientów oraz umocnienie dotychczasowej pozycji na rynku lokalnym. Do tegorocznej edycji konkursu swoje produkty i usługi zgłosiło bardzo wiele przedsiębiorstw, w tym także Infar, który postanowił zaprezentować Czytelnikom Gazety Lubuskiej korzyści płynące z użytkowania nowoczesnego oprogramowania analitycznego opartego na innowacyjnej technologii Business Intelligence.

Zgłoszenia do plebiscytu przyjmowane były do 22 października i podzielone były na 3  kategorie:

  • Produkty przemysłowe,
  • Produkty spożywcze
  • Oraz usługi.

O tym, które ze zgłoszeń zostanie nagrodzone zadecyduje zarówno kapituła konkursu złożona z przedstawicieli jakości, inspekcji państwowych, mediów oraz organizacji przedsiębiorców jak i Czytelnicy Gazety Lubuskiej, którzy poprzez głosowanie sms’owe, przez cały listopad będą mieli okazję, by oddać swój głos na najlepszą ich zdaniem usługę bądź produkt.

Wyróżnienia zostaną przyznane w dwóch kategoriach:

  1. „Nasze Dobre Lubuskie”,
  2. „Najpopularniejszy Produkt Czytelników Gazety Lubuskiej” lub „Najpopularniejsza Usługa Czytelników Gazety Lubuskiej”.

Finałowa gala plebiscytu odbędzie się w grudniu br., a nagrodą główną o którą powalczą zgłoszone przez przedsiębiorców usługi i produkty będzie 10 000 PLN do wykorzystania na promocję na łamach dziennika oraz pamiątkowa statuetka.

Póki, co serdecznie zachęcamy Państwa do oddawania głosów na oferowane przez Infar oprogramowanie Business Intelligence oraz do aktywnego śledzenia „Lubuskiej Strefy Biznesu”, czyli czwartkowego dodatku do Gazety Lubuskiej, w którym opublikowane zostaną dokładne opisy wszystkich zgłoszonych produktów i usług wraz z korzyściami płynącymi z ich użytkowania i zastosowania.

Więcej informacji o plebiscycie:

http://www.strefabiznesu.gazetalubuska.pl/rankingi/plebiscyt-nasze-dobre-lubuskie

Comments are closed.