Targi Pracy 2013

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na organizowane przez Biuro Karier oraz Uniwersytet Zielonogórski targi pracy „Etat 2013”. Tegoroczna edycja to już XI kontynuacja tego cieszącego się popularnością zarówno wśród studentów jak i wśród pracodawców wydarzenia.  Podczas targów, które odbędą się dnia 12 marca br. na Wydziale Mechanicznym przy ul. prof. Szafrana 4 zaprezentuje się ponad 58 pracodawców, głównie z branży informatycznej, konsultingowej oraz usługowej.

Targi będą wspaniałą okazją dla młodych ludzi na zapoznanie się z aktualnie dostępnymi ofertami pracy oraz ze skomplikowanymi mechanizmami rządzącymi dzisiejszym rynkiem pracy. Będzie to także jedyna w swoim rodzaju szansa na bezpośrednią rozmowę z potencjalnym pracodawcą, zaprezentowanie swojej osoby czy złożenie dokumentów aplikacyjnych. Ponadto w czasie wydarzenia odbędzie się szereg ciekawych warsztatów oraz wykładów, podczas których młodzi ludzie zgłębią tajniki autoprezentacji i zarządzania projektami jak również dowiedzą się:  jak skutecznie poszukiwać pracy, jak efektywnie realizować postawione sobie cele, czy w końcu jak zarządzać własnym rozwojem oraz karierą zawodową. W czasie targów będzie także możliwość konsultacji z przedstawicielami „loży ekspertów”, w skład których wejdzie:

  • Przedstawiciel Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, który podpowie od czego należy zacząć zakładanie własnego biznesu
  • Przedstawiciel Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej, który zdradzi skąd i w jaki sposób można pozyskać fundusze na założenie własnej firmy
  • Przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy, który zasugeruje na co zwrócić uwagę podpisując umowę o pracę.
  • Doradca wizerunkowy, który doradzi jak należy ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną, by wypaść jak najbardziej profesjonalnie i adekwatnie do sytuacji.
  • Rzecznik patentowy, który udzieli informacji oraz porad na temat ochrony własności intelektualnej.

W czasie tegorocznych targów zaprezentuje się także firma Infar. Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami oraz karierą w branży informatycznej. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko konsultanta ds. Business Intelligence oraz programisty. Przez cały rok przyjmiemy także na praktyki oraz staże, oferując studentom studiów dziennych i zaocznych możliwość zdobycia doświadczenia w branży informatyczno-konsultingowej oraz pogłębienie wiedzy z zakresu inteligentnej analityki.

Jak dotrzeć na targi?

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Comments are closed.