Wizerunek Przedsiębiorców. Warsztaty

Informujemy, iż dnia 13 marca br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze odbyły się warsztaty „Efektywna współpraca administracji i biznesu”. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan projektu „Poprawa wizerunku przedsiębiorców”. Celem warsztatów było wypracowanie efektywnych rozwiązań umożliwiających połączenie strefy biznesu z administracją.

Podczas warsztatów przedstawiciele PKPP Lewiatan i OPZL zaprezentowali rekomendacje pożądanych działań, czyli działania umożliwiające podjęcie efektywnej i długofalowej współpracy przedstawicieli administracji z przedstawicielami  biznesu. Głos w sprawie zabrali także sami przedsiębiorcy, którzy z chęcią podejmowali dyskusję na temat zaproponowanych rozwiązań jak również sugerowali własne.

W czasie spotkania odbyło się także wręczenie pamiątkowych dyplomów dla 13 najlepszych przedsiębiorców z województwa lubuskiego. Wśród wyróżnionych znalazł się prezes firmy Infar, Roman Ferster, który w zeszłym roku zakwalifikował się do Lubuskiej Galerii Przedsiębiorców „Biznes. Dobry Wybór”. Prezes Ferster został wyróżniony m.in. za sukces rynkowy oraz zaangażowanie w projekty naukowe.

Więcej informacji:

http://lubuskie.pl/strona-glowna/news/&news_category=Wydarzenia&news_id=12460/

Comments are closed.