Infar uzyskał status Value Advantage Plus

Z dumą informujemy, że 7 października br. firma Infar jako jeden z nielicznych w Polsce partnerów biznesowych międzynarodowego koncernu IBM otrzymała prestiżowy status Value Advantage Plus. Jest on przyznawany wyłącznie zaufanym, wieloletnim partnerom IBM, którzy w oparciu o oprogramowanie sygnowane logo koncernu zaprojektują własne innowacyjne rozwiązanie biznesowe, pozwalające klientom na bardziej skuteczne, efektywne i produktywne zarządzanie przedsiębiorstwem zarówno na poziomie strategicznym jak i taktycznym.

W taki sposób narodził się IBIS, czyli Infar Business Intelligence Solution, który stanowi nowoczesne, wielofunkcyjne rozwiązanie łączące w sobie możliwość planowania, monitorowania oraz raportowania danych pochodzących z różnych obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa, zaczynając od finansów, produkcji, sprzedaży, a skończywszy na logistyce i zarządzaniu zasobami ludzkimi (więcej na: http://www.infar.com.pl/ibis.html).

Status Value Advantage Plus stanowi doskonałe świadectwo potwierdzające posiadane przez firmę i jej pracowników doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności w zakresie inteligentnej analityki biznesowej. Jest także wyrazem budowanego od początków istnienia wizerunku profesjonalnego i solidnego partnera biznesowego, dzięki któremu w jeszcze lepszy sposób będziemy mogli pomagać Państwu w zwiększaniu rentowności biznesu jak i uzyskiwaniu większych zwrotów z realizowanych projektów.

Comments are closed.