Infar Ogólnopolskim Liderem Innowacji i Rozwoju

 

O tym, że innowacje są niezbędne do budowania społeczeństwa opartego na wiedzy nie trzeba nikogo przekonywać. Stanowią one bowiem podstawę progresu gospodarczego oraz społecznego. W dłuższej perspektywie są także nośnikiem znaczących zmian, jakie dokonują się w kontekście kultury innowacyjnej na poziomie lokalnym oraz krajowym, co z kolei w bezpośredni sposób przekłada się na wzmocnienie  otwartości na nowatorskie rozwiązania jak i sukcesywne pogłębianie kapitału już posiadanej wiedzy.

W świetle tych faktów jest nam tym bardziej miło poinformować Państwa, iż dnia 26.01 br. na sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników drugiego etapu IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju”, podczas której Infar został nagrodzony w kategorii ogólnopolski „Wizjoner IT” wśród małych firm.

Wydarzenie zgromadziło ponad 100 osób, a wśród nich przedstawicieli wielu znaczących instytucji mających wpływ na rozwój innowacji w naszym kraju. Podczas gali odbył się także panel dyskusyjny w czasie którego omawiane były kwestie związane ze wzrostem innowacyjności w kontekście obecnej sytuacji gospodarczej. Firmę Infar na uroczystej gali reprezentował sam prezes firmy, dr inż. Roman Ferster, wielbiciel nowoczesnych technologii i szeroko pojmowanego rozwoju, który w swojej pracy zawsze stara się łączyć potencjał bazujący na wiedzy wraz z wieloletnim doświadczeniem swojego zespołu.

Uzyskana nagroda jest dla nas powodem do zadowolenia i najwyższym wyrazem naszej wytrwałości, zaangażowania oraz wiedzy, jaką wykorzystujemy każdego dnia w codziennej pracy na rzecz firmy. Innowacje, postrzegamy w Infarze w kontekście odejścia od obowiązujących standardów ku nowoczesności i kreatywności. Wierzymy, że pozwolą nam one na stały, zrównoważony rozwój jak i sukcesywne wzmacnianie własnego potencjału rozwojowego.

Pragniemy również, w tym miejscu serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom oraz laureatom, z którymi przyszło nam konkurować, życząc im dalszej owocnej, opływającej w wyzwania i sukcesy pracy na rzecz rozwoju innowacyjności.

Relacja filmowa z gali konkursowej:

http://gpwmedia.pl/entries/1698/

Comments are closed.