Targi Pracy „Etat 2012”

Z radością informujemy Państwa, że firma Infar już po raz drugi uczestniczyła w organizowanych przez Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego targach pracy „Etat 2012”. Wydarzenie odbyło się 14 marca br. na Wydziale Mechanicznym i zgromadziło ponad 3.000 poszukujących zatrudnienia studentów oraz absolwentów. Zainteresowani, dzięki targom mieli okazję osobistego spotkania i przeprowadzenia rozmowy z potencjalnymi pracodawcami. A było w czym wybierać, bowiem w tym roku podczas targów zaprezentowało się ponad 50 przedsiębiorstw z województwa lubuskiego i okolic, co stanowiło świetną promocję zarówno regionu jak i lokalnego rynku pracy.

Infar jako firma otwarta na młodych, pełnych energii i świeżych pomysłów ludzi również uczestniczyła w tym wydarzeniu. Nasza przedstawicielka udzielała odpowiedzi na wszelkie pytania zainteresowanych oraz informowała o możliwościach podjęcia przez nich pracy, stażu lub praktyk w strukturach firmy.

Bardzo ucieszyło nas zainteresowanie, jakim młodzi ludzie darzą nowoczesne technologie, w tym systemy Business Intelligence. Zawsze z chęcią obserwujemy rodzącą się w młodych ludziach pasję oraz zainteresowanie, jest to bowiem silny fundament zapowiadający przyszły sukces. Podczas targów udało nam się porozmawiać z wieloma młodymi oraz zdolnymi ludźmi, którzy postanowili spróbować swoich sił w prowadzonej przez nas rekrutacji na stanowisko programisty oraz konsultanta ds. systemów Business Intelligence. Studenci chętnie dzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami oraz wiedzą na temat nowoczesnych technologii oraz innowacji związanych z efektywnym zarządzaniem przedsiębiorstwem poprzez oprogramowanie.

Uczestnictwo w tegorocznych targach uważamy za duży sukces. Udało nam się nawiązać, tak ważny w dzisiejszych czasach dialog z młodymi ludźmi, uzyskać informację zwrotną na temat ich potrzeb i oczekiwań, a także uzupełnić naszą bazę rekrutacyjną o wiele wartościowych  CV i życiorysów, które w niedługiej przyszłości mają szansę stać się wartością dodaną firmy Infar.

 

 

Comments are closed.